بایگانی‌های Irsherkat Ssaair

چون در غیر این صورت در صورت ایجاد تشابه تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی دارد. حداكثر سه درصد (۳%) از هر مرحله تخصیص اعتبارات هزینهای دستگاههای اجرائی در خزانه نگهداری میشود و پرداخت آن به دستگاه منوط به ارائه تأیید معاونت مبنی بر رعایت مصوبات موضوع این ماده و دیگر تكالیف قانونی مربوط به بهرهوری است. باید به طور کامل بررسی کنید که این نام قبلا توسط شرکتی دیگر ثبت نشده باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که ثبت برند مادرید بدون ثبت برند در ایران امکان پذیر نیست و این مراحل باید به ترتیب طی شوند. سایت آزمون سردفتری یعنی سامانه آنلاین ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس ثبت شرکت، محل اصلی برای ثبت نام متقاضیان جهت شرکت در این امتحان بزرگ است.

ssaa.ir

اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری در اکثر موارد چند ماه نیز به طول می انجامد. پس از گذشت تمامی مراحل، نتایج نهایی از طریق سامانه اعلام نتایج یعنی همان سایت ثبت نام آزمون سر دفتری و یا از طریق پیامک یا تماس تلفنی اعلام می‌ شود. سامانه مدرسین سایت جام نیز امکان دریافت یک سری امکانات برای مدرسین سازمان اسناد و املاک را فراهم کرده است.

اما برای دسترسی به برخی از مهم ترین خدمات آن، حتما باید ثبت نام خود را در این سامانه انجام دهید. با توجه به این که زمان زیادی از راه اندازی سامانه ثبت من نمی گذرد، خیلی از افراد با خدمات آن آشنایی ندارند. به همین دلیل، این کار ها را به صورت حضوری و با صرف زمان بیش تری انجام می دهند.

پس ثبت شرکتنامه، رسمیت یافتن آن بین شرکاء است که در دفتر جداگانه به عمل می آید و شرکاء تماماً ذیل ثبت را امضا می کنند و مطابقت ثبت را با اصل شرکتنامه تصدیق خواهند نمود. درصفحه ی “اطلاعات مرکز اصلی” باید (کد پستی، شماره تلفن و آدرس) را ثبت وبر روی دکمه ی “گام بعدی” کلیک نمایید. تصدیق اصالت سند، که همانند سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی ، امکان استعلام سند مالکیت را از طریق شماره دفتر املاک برای شما فراهم می کند. ۱مرورگر دستگاه خود را باز کرده و آدرس سایت ثبت من یعنی my.ssaa.ir را در آن جست و جو نمایید تا مطابق تصویر زیر وارد صفحه اصلی سامانه ثبت من شوید.

انواع شرکت های تجاری 09120213393

وضعیت حق امضا نیز تعیین می کند که شخص، جزو افراد دارای حق امضا در شرکت است یا خیر. پس از طی این مراحل، باید اطلاعات مربوط به سرمایه و سهام همان شخصی که در صفحه ی اشخاص وارد نمودید را در کادر مربوطه پر کنید. اشخاص باید سالانه برای پلمپ دفاتر قانونی شان به موقع اقدام کنند و پس از اتمام مراحل مربوطه ، دفتر کل و دفتر روزنامه دریافت کنند و موارد مربوطه را در آن یادداشت نمایند .

  • تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.
  • اگر صورتجلسه ی شما تایید شود در نهایت جهت صدور آگهی به روزنامه ارسال می گردد.
  • در بخش اطلاعات عمومی شخصیت حقوقیسایت سازمان ثبت اسناد و املاک ، کاربرانسایتمی توانند با استفاده از شناسه ملی شرکت، به اطلاعات مربوط به آن شرکت دسترسی پیدا کنند.

همچنین شرایط افراد متقاضی در انتخاب یکی از انواع ثبت شرکت ها تاثیرگذار هستند. بنابراین باید دقت داشته باشید که روشی را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد. ۴در این مرحله از ثبت نام در سایت ثبت من، ثبت برند تجاری سامانه یک کد تایید را به شماره همراه شما پیامک می کند. صرفاً اشخاص حقیقی و حقوقی که در ادارات اجرا و ثبتی تابعه این اداره کل دارای پرونده می باشند امکان ثبت نام و اخذ نوبت در این سامانه را دارا می باشند.

در چندین سال گذشته به هنگام برگزاری آزمون سردفتری، معمولا چند روز قبل از فرا رسیدن زمان آزمون امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای افراد فراهم بوده است. در کادر مربوط به موضوع فعالیت، نوع فعالیت و وضعیت مجوز و مدت فعالیت را براساس اینکه محدود یا نامحدود است انتخاب کنید. در شرح فعالیت نیز اگر در رابطه با موضوع فعالیت نیاز به توضیح باشد توضیحات لازم را وارد نمایید. این سامانه جهت ارائه خدمات ثبت تغییرات و ثبت شرکت و دیگر امور ثبتی به صورت اینترنتی ایجاد شده است و دیگر مدارک فقط از طریق پست به اداره ثبت شرکت ها تسلیم می شود .

یکی از این خدماتِ الکترونیکی، سامانه “ثبت من” به نشانی اینترنتی my.ssaa.ir است. اخذ شده از این سامانه در زمان مراجعه به ادارات اجرا و ثبتی جهت احراز هویت الزامی می باشد. نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

نحوه استعلام شناسه ملی

راهنمای ثبت نام و ورود به سامانه به صورت کامل در این مقاله ارائه شده است. پس از تایید نام و ارسال تمامی مدارک به اداره از طریق پست ، پرونده توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که از همه جهت نقصی نداشته باشد ، در دفاتر ثبت شرکت یادداشت می شود و برای اطلاع سایرین در روزنامه رسمی و کثیر الانتشار نیز آگهی می شود . در این مقاله قصد داریم به خدمات ، بخش ها ، مراحل تاسیس شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkatssaair و هر آنچه که باید در مورد ثبت شرکت بدانید ، بپردازیم . در صورتی که قصد ثبت شرکت و موسسات تجاری را دارید، می بایست که اقدام به تکمیل یک سری فرم ها کنید. لیست فرم های مورد نیاز در این بخش قرار داده شده اند و این فرم ها در این بخش قابل دریافت می باشند.

این قسمت از سایت اداره ثبت اسناد و املاک ، امکان ثبت صورت جلسه تغییرات شرکت ها و موسسات مانند تغییرات هیات مدیره، بازرسان یا تغییرات سرمایه شرکت را به کاربران سایت می دهد. بخش میز خدمات الکترونیک، مهم ترین بخشسامانه سازمانثبت اسناد و املاک می باشد. دلیل اهمیت این بخش آن است که امکان درخواست اینترنتی بسیاری از امورثبتیاز جملهثبتشرکتها،ثبتاختراع و طرح صنعتی، استعلاماتثبتیو اجرایاسنادرسمی از طریق این بخش، امکان پذیر می باشد. سایت ثبت من یا همان درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با هدف ارائه یکپارچه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در قالب یک سایت واحد راه اندازی گردیده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید. یکی از بخش های دولتی که در سال های اخیر کوشیده است تا با الکترونیکی کردن و غیر حضوری نمودن خدمات خود، تحقق بخش مفهوم دولت الکترونیک باشد، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد.

پس از شرکت در آزمون کتبی سردفتری که به شکل تستی برگزار می‌ شود، نتایج حاصل از پاسخ دهی به این امتحان کتبی به عنوان نتیجه اولیه آزمون سردفتری مشخص شده و متعاقبا اعلام می‌ شود. زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری معمولا حدود دو ماه بعد از برگزاری آزمون خواهد بود. در صورتی که به هر دلیل به تلفن ثابت دسترسی ندارید ما برای مشاوره با شما تماس میگیریم! حداقل سرمایه باید در ثبت شرکت رعایت شود ، چنانچه در اکثر شرکت ها یک میلیون ریال است و لازم به ذکر است سرمایه نقدی ، غیر نقدی باید مشخص گردد . حوزه ثبتی شرکت ، اطلاعات هویتی اعضاء و سهام داران ، میزان سرمایه شرکت ، میزان سهام هر یک از سهامداران ، انتخاب نوع روزنامه ، تعیین پنج نام پیشنهادی ( با استناد به فرهنگ لغت معتبر و به ترتیب اولویت ) و … . در گذشته کلیه خدمات مربوط به ثبت شرکت و … به صورت حضوری انجام می گرفت ، چنانچه همین امر سبب هدر رفتن هزینه و زمان بسیاری از متقاضیان می شد .

✔️اشخاص از سراسر ایران می توانند از طریق این پایگاه به آدرس iripo.ssaa.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت اختراع را انجام دهند که در متن مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است . در این سامانه تمامی مراحل ثبت شرکت به صورت اینترنتی انجام می شود به صورتی که حتی ثبت صورت جلسه تغییرات شرکت ها به صورت آنلاین انجام می شود. از طریق بخش پرداخت سایت ثبت من، کاربران می توانند برای استعلام شناسه قبض های پرداختی خود اقدام نمایند. درخواست صدور سند ، که از طریق راهنمایی کاربر به سامانه ثبت نام درخواست صدور سند مالکیت sabtemelk.ir انجام می گیرد.

به همین دلیل در این قسمت به توضیح نحوه ثبت نام در سایت ثبت من می پردازیم. سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، اظهارنامه مربوطه را به همراه اسکن مدارک لازم ارائه نموده و با پذیرش اظهارنامه، مدارک لازم را از طریق پست برایاداره ثبتارسال نمایند. سازمان ثبت اسناد و املاک کشورنیز به عنوان یک نهاد دولتی که زیر مجموعه قوه قضاییه بوده، دارای وبسایتاختصاصی است که نشانی آنمی باشد. به منظور ارائه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور راه اندازی شده است. سامانه ثبت من ، دارای بخش های مختلفی می باشد و خدمات گوناگونی را برای کاربران ارائه داده است. افراد برای استفاده از خدمات مختلف my.ssaa باید در سامانه ثبت من ، نام نویسی نموده و حساب کاربری داشته باشند.

به موجب ماده ی forty seven قانون ثبت اسناد و املاک، شرکت نامه باید در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد در غیر اینصورت طبق دستور ماده ی 48 همان قانون، در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نخواهد شد. برای استعلام شناسه ملی شخصیت حقوقی می توانید به آدرس ilenc.تغییرات شرکت مراجعه نمایید. ۳در صفحه جدید که صفحه ثبت نام در سایت ثبت من می باشد، به منظور ثبت نام در این سایت، کد ملی خود را در کادر اول وارد کرده، در کادر دوم تاریخ تولد خود را وارد نمایید و در قدم آخر، شماره همراه خو را در کادر سوم وارد نمایید. توجه داشته باشید که این شماره همراه باید به نام شما بوده و با کد ملی شما به ثبت رسیده باشد؛ و در نهایت بر روی دکمه ثبت نام کلی نمایید. وقتی اطلاعات نهایی به طور کامل و با دقت توسط متقاضی وارد رایانه شد، رایانه تایید پذیرش را به متقاضی نشان می دهد که متقاضی باید به دقت آن را مطالعه کند.