پلمپ دفاتر

۲ – آدرس مدیر تصفیه و محل تصفیه تهران ……………… خیابان ……………………….. مدیر عامل یا هیئت مدیره مؤسسه اقراربه دریافت وجوه افزایش سرمایه نمود. درنتیجه سرمایه موسسه از ……………………..ریال به……………………………..ریال افزایش یافت وماده………..اساسنامه بشرح مذکور اصلاح می گردد. پس از بحث وبررسی محل قانونی مؤسسه ازتهران ……………….خیابان …………..کوچه ……………..پلاک…….

تجار لازم است تا نسبت به تهیه آن دو دفتر اجبارا اقدام نمایند. در این دفاتر امور بازرگانی و تجاری به علاوه ثبت برند گردش های مالی درج و ثبت می‌گردند. تعیین نام شرکت های خارجی و موسسات غیرتجاری در شرف ثبت سراسر کشور.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

به موجب قوانین ایران من جمله قانون تجارت، برخی از تغییرات انجام گرفته در شخص حقوقی همچون تغییر اعضای هیات مدیره، تغییر بازرسان و تغییر اساس نامه یا سرمایه شرکت باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردیده و در روزنامه رسمی آگهی شود. علت این مساله آن است که این تغییرات در حقوق اشخاص ثالث موثر بوده و این حق قانونی اشخاص ثالث است تا با نشر آگهی از این تغییرات مطلع شوند. شایان ذکراست دفتر مذکور، قانونی است و به امضای نماینده ی دادستان محل رسیده است. لذا متقاضی پیش نویس را نزد مسئول دفتر برده و مسئول دفتر شروع به ثبت شرکتنامه و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید. کارت شناسایی متقاضیا ن را اخذ می کند و آن را با مشخصات مندرج در شرکتنامه تطبیق می دهد.

sherkat.ssaa.ir

در این مقاله قصد داریم به خدمات ، بخش ها ، مراحل تاسیس شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkatssaair و هر آنچه که باید در مورد ثبت شرکت بدانید ، بپردازیم . سامانه ثبت شرکتها پیگیری درخواست را از سایت اسک 98 دریافت کنید. شما برای ثبت شرکت‌های مختلف باید مدارک مستقلی را در نظر بگیرید. مهم‌ترین نکته‌ای که باید توجه کنید این است که برخی مدارک برای تاسیس انواع شرکت‌ها یکسان است، اما نحوه تنظیم رسمی آنها فرق می کند.

راهنمای سامانه ثبت شرکتها Irsherkat Ssaair

در ضمن لازم به ذکر است که در این مسیر، آگاه ثبت همواره با مشاوره رایگان تلفنی کنار شما خواهد بود. ثبت فعالیت های تجاری در تهران در اداره ثبت شرکت ها و در شهرستان ها در اداره ثبت مرکز اصلی آن به عمل خواهد آمد. ✔️ آدرس سایت ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir می باشد که لینک ورود به سایت در این مقاله ارائه شده است. در مرحله سوم، فرمی به شما نمایش داده می شود که در این فرم می بایست که اطلاعات مربوط به شرکت خود مانند مدت فعالیت، شماره تلفن و ایمیل را وارد کنید و سپس، کد پستی محل شرکت را در قسمت مشخص شده وارد نمایید.

۲- یک نسخه از مدارک شرکت (اساسنامه – تقاضانامه – صورتجلسه مجمع در خصوص تأسیس شعبه – فتوکپی شناسنامه مدیر شعبه) به ضمیمه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد تا پس از ثبت صورتجلسه مدارک به شهرستان مربوطه برای ثبت شعبه ارسال گردد. تقریبا شرایط ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری برای تمامی افراد( مقیم ایران یا مقیم خارج) یکسان است و افراد مقیم خارج با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی اداره کل ثبت شرکتها می‌توانند نسبت به ثبت شخصیت حقوقی مورد نظر اقدام کنند. حمایت از سرمایه‌گذاری‌های حقیقی ، مشروع و در چارچوب قانون از تاکیدات مکرر ریاست قوه قضاییه و مسئولان دستگاه قضایی کشور است که البته سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هم از این قاعده مستثنی نیست. ثبت شرکت این موضوع سبب شد تا«مرتضی ادب» مدیرکل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در گفت‌وگو با «حمایت» از برنامه‌های این سازمان در حمایت از سرمایه‌گذاران بگوید و به تشریح مقررات ثبت شرکت‌های خارجی اشاره‎ای داشته باشد. (احدی از شرکاء یا مدیران یا وکیل رسمی مؤسسه) وکالت داده می‌شود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق‌الثبت و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید. ۴ – در صورتی که در نظر باشد کل اساسنامه تغییر پیدا نماید دو جلد اساسنامه جدید تهیه و ذیل کلیه صفحات به امضاء کلیه شرکاء برسد و به ضمیمه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد و پس از ثبت یک جلد از آن که ممهور به مهر اداره ثبت شرکتها شده تحویل گرفته شود.

به خانم / آقای ……………………(احدی ازشرکاءیا مدیران یاوکیل رسمی مؤسسه )وکالت داده میشود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه وپرداخت حق الثبت وامضاءذیل دفاترثبت اقدام نماید. ثبت شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir ازطریق سربرگ تاسیس شخصیت حقوقی بخش پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی امکان پذیر بوده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید. همانطور که شرکت ها و سایر اشخاص حقوقی ایرانی ملزم به دریافت شناسه ملی می باشند، شرکت ها ی خارجی که در ایران فعالیت داشته نیز ملزم هستند تا با مراجعه به سایت جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir برای دریافت کد فراگیر اقدام نمایند. فرمی پیش روی شما ظاهر می شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل نمایید. اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم ها باید پر شود. در این قسمت نام شخصی که متقاضی تاسیس شرکت یا موسسه است وارد می شود.

اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری مرجع رسمی ثبت شرکت در ایران است. مدت زمان ثبت شرکت در اصفهان توسط ادارات و موسسات ثبتی پس از تکمیل مدارک حدوداً 14 الی 20 روز کاری طول خواهد کشید. اما اگر خودتان اقدام به ثبت شرکت نمایید، بین three الی 4 ماه طول می‌کشد تا شرکت خود را به ثبت برسانید. اگر فرآیند ثبت شرکت در اصفهان را به ادارات و موسسات خدمات ثبتی بسپرید، هزینه‌ آن‌ براساس تعرفه‌های آن موسسات لحاظ خواهد شد. همچنین اگر برای کارهای حقوقی به وکیل نیاز پیدا کنید، حق‌الوکاله وکیل نیز جزو هزینه‌های شرکت باید در نظر گرفته شود. در این مرحله باید در سامانه ثبت شرکت به نشانی sherkat.ssaa.ir ثبت نام خود را تکمیل کرده و اوراق ثبتی را تنظیم نمایید.

تمامی فعالیت های مرتبط با بهزیستی ، ثبت شرکت یا موسساتی درزمینه ی اهداف سازمان بهزیستی کشور از جمله انجمنهای خیریه و خانه سلامت، مهد کودک ها، پرورشگاه ها، مراکز نگهداری سالمندان، خدمات مشاوره ژنتیک، کلینیک های مددکاری و …. مدارک شناسایی شرکا، اظهارنامه، اساس‌نامه، شرکت‌نامه، صورت‌جلسه مجمع عمومی و هیئت‌مدیره، مجوز فعالیت و گواهی تامین سرمایه شرکت مهم‌ترین مدارک ثبت شرکت شما هستند. شخصیت حقوقی باید نام و نوع شخصیت حقوقی را تعیین و به علاوه شماره ثبت و شناسه ملی در اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی درج نماید. یکی از تغییرات رایجی که بعضا شرکت های ثبت شده پس طی مراحل ثبتی با آن روبرو می گردند تغییر نام می باشد، همانگونه که در مقالات گذشته قوانین مربوط به انتخاب نام مناسب جهت شرکت اشاره شد انتخاب نام مناسب دارای قوانینی می باشد که در رابطه با تغییرات نیز لازم الاجرا می باشد. پس از ورود به این بخش، لازم است که افراد نوع درخواست را بر روی گزینه «تاسیس شرکت» انتخاب کنند و در نهایت با وارد کردن کد پیگیری درخواست، مراحل بررسی درخواست خود را در این سامانه انجام دهند.

  • با ورود به صفحه ی روزنامه، “روز شروع سال مالی” و “ماه شروع سال مالی” را در کادر مربوطه پر کنید.
  • آمار نشان داده که 86% از افرادی که قصد ثبت شرکت فوری را دارند در اواسط این مسیر، به علت پیچیده بودن آن دست از کار می‌کشند.ثبت شرکت آنلاینیکی از مسائل ثبتی است که برای یک متخصص امور ثبتی کار ساده ای می‌باشد.
  • در این مقاله به توضیح مزایا، مراحل، مدارک و اقدامات لازم پس از ثبت شرکت، در شهر اصفهان را بررسی نمودیم.

درصورتی که مدارک کامل و پرونده فاقد ایراد باشد حدوداً ۸ روز از زمان ارسال اوراق پرونده تائید می شود. بعد از تائید نام می بایست تمامی مدارک (مدارک هویتی, مدارک تائید شده شرکت در شرف تاسیس, وکالتنامه در صورت لزوم و …) را تکمیل کرد و اوراق را امضاء شده برای اداره ثبت شرکت ها ظرف مدت ۲ ماه که تائید نام دارای اعتبار است ارسال نمود. زمانی که اوراق را به پست تحویل می دهید حدوداً ۲ روز کاری زمان می برد که اوراق به اداره ثبت شرکت ها برسد.

در این مقاله به توضیح مزایا، مراحل، مدارک و اقدامات لازم پس از ثبت شرکت، در شهر اصفهان را بررسی نمودیم. در این مواقع به دلیل تخصصی بودن نوشتن موضوع فعالیت با کمک مشاوران این حوزه ثبت تغییرات می‌توانید موضوعی جامع که در عین حال مشکلی برای شما ایجاد نکند را انتخاب نمایید. همچنین این نکته را هم در نظر داشته باشید که سرمایه شرکت باید با موضوع انتخاب شده تناسب داشته باشد.

بدیهیست پایگاه صلح هیچ گونه مسوولیتی از بابت استفاده شما از اسناد و مشاوره های منتشر شده در سایت بر عهده نمی گیرد. درخواست نمونه اسناد حقوقیرفته و فرم مربوطه را تکمیل کنید. باید گفت که پرداخت مبلغ اضافی تاثیری در سریع‌تر طی شدن این روند قانونی و کاهش مدت زمان تاسیس شرکت در بندرعباس و هرمزگان ندارد. محل ثبت شرکت در اصفهان باید مشخص و با واقعیت منافاتی نداشته باشد. پس از امضای اوراق، باید آن را به همراه باقی مدارک به اداره ثبت پست کنید.