Zero تا 100 ساخت اسم شرکت + 60 نمونه نام مناسب شرکت

حال اگر نام دامنه ی انتخابی شما در پسوند .com وجود نداشت بجای تغییر پسوند به “.net”, ”.info” , “.shop” نام جدیدی انتخاب کنید. در حال حاضر می‌توانید به کمک طراحی یک صفحه لندینگ(صفحه فرود) این اسم‌ها را تست کنید. صفحات لندینگ صفحاتی ساده اما هدف‌مند هستند تغییرات شرکت که برای دعوت مخاطب ایجاد شده‌اند. در این مرحله می‌بایست ۳ صفحه لندینگ یکسان طراحی کنید و در هر صفحه فقط نام برند را تغییر دهید. سپس به مدت ۷ روز این صفحات را برای مخاطب‌تان تبلیغ کنید. قطعا تعداد زیادی از اسم‌هایی که انتخاب کرده‌اید قبلا رزرو شده‌اند.

درود خدمت شما و سپاس از شما..بله این اسم ریشه فارسی دارد و به معنی نام فرشته دانش و معرفت است.. درود دوست عزیز آتنا نامی است که ریشه یونانی دارد و به معنی خدای اندیشه,هنر,دانش,صنعت است و همچنین در اساطیر یونان از اسم آتنا نام برده شده است. درود دوست عزیز…در فرهنگ نام های ایرانی چنین اسمی وجود ندارد. این بخشش بدین صورت انجام یافته که پادشاه دشمن (که گویا پادشاهی رومی بوده است به نام والرین!؟) در حضور همگی (هم قوای دشمن و هم سپاه ایران) در کنار اسب پادشاه ایران چهار زانو زده و آنگاه پادشاه ایران با قدم گذاردن بر گرده او سوار بر اسب خویش شده. Kiyan فارسی ﭘﺎدﺷﺎﻫﺎﻥ، ﺳﻼﻃﯿﻦ، دوﻣﯿﻦ ﺳﻠﺴﻠﻪ ﭘﺎدﺷﺎﻫﯽ از دورﻩ ﺗﺎرﯾﺦ اﻓﺴﺎﻧﻪ اﻯ اﯾﺮاﻥ کیان مهر kiyan mehr فارسی مرکب از کیان به معنای سرزمین یا جمع کی به معنی شاه و مهر به معنی محبت یا خورشید.

اسامی اصیل ایرانی برای برند

دومین شخصییت منسوب به سام، پهلوانی است که ظاهرا در سده های هفتم یا ششم پ.م. ممکن است این اصطلاح واقعا از اسماء مردانه بوده و علاوه بر مردان متعدد ملقب به سام، دو شخصییت بیش از دیگران مورد توجه بوده نخست سام پسر نوح(ع) که بدوران خیلی قدیم مربوط است. + پیشوای دینی زرتشتیان؛ این نام از واژه ی اوستایی پییتی ایثر هست به معنای آموزگار؛ استاد.

خدمات کامل ثبت شرکتهاخدمات کامل ثبت تغییرات شرکتهاخدمات امور اداری و مالیاتیخدمات برند​​​​​​​

در انتخاب نام، ضروریست مسیر بازاریابی و استراتژی کسب و کارمان را در انتخاب نام،از نظر صرف زمان، هزینه و ابزارهای بازاریابی و … در نظر داشته باشیم. هر نوع اسمی بسته به خاص یا جدیدبودنش، نیازمند روشهای بازاریابی خاص خود خواهد بود. قبل از انتخاب نام برندمان نباید از این نکته غافل شویم . در یک طوفان فکری ناگهان این واژه، به ذهن Danial Ek یکی از اعضای تیم موسس شرکت رسید و توجهشان را جلب کرد. امروزه آنها این اسم را ترکیبی از spot + identify می شناسند.

اشخاصی که در شهرستانها قصد تاسیس شرکت را دارند، بایستی حتماً برای تعیین نام شرکت خود از مرکز کسب تکلیف نمایند. اینکار بوسیله نامه یا تلگرافی از ادارات ثبت استعلام می شود و یا متقاضی خود مستقیماً با درخواست کتبی مراجعه نموده و تقاضای نام می نماید. در نظر داشته باشید نامی که برای برندتان انتخاب می کنید حداقل دارای three سیلاب باشد و پارسی بودن آن بنا به خواسته خود الزامی ست. انتخاب یک نام اصیل ایرانی می تواند در پیشرفت، تبلیغات و ادامه فعالیت در جامعه بسیار موثر باشد. سعی کنید نامی کوتاه و پرمعنا برای بیان فعالیت شرکت انتخاب کنید تا در ذهن ها بماند و تلفظ آن نیز آسوده باشد. این روزها به علت زیاد شدن شرکت های حاضر در دنیا کسب و کار، انتخاب اسم مناسب برای شرکت سخت تر از روزهای قبل شده است.

  • دیگر عمر برخورد از نوع ملاقات مشتری با محصول در دکور فروشگاهها و نمایندگی ها به سر امده و نام های تجاری کاشی و سرامیک باید برای خودشان محلهای ملاقات تازه تر و بهتر و اراسته تری با بازار و مشتریان بیابند.
  • برای انتخاب نامی ایرانی و فارسی برای برند خود می توانید به لغتنامه دهخدا مراجعه کرده و یا با واگذاری امور انتخاب اسم برند و علامت تجاری ، اقدام به گزینش بهترین نام برای برند فارسی خود کنید .
  • انتخاب نام برند از اقدامات اولیه ثبت شرکت به حساب می آید.
  • با سلام.میخواستم بدونم نامهای آرتین و آراس و آراد ریشه این نامها به کجا برمیگردد آیا این نامها اصالت ایرانی دارن؟و معنی آنها چیست؟ولطفا نامهای آیین-گلنام-ترگل رو به لیست اضافه کنید.

هر چند این نام ها به صورت جهانی شناخته نشده اند اما می توانند گزینه مناسبی برای انتخاب اسم برند باشند. حالا سعی کنید بر اساس این مجموعه از کلمات و توصیفات اسم مناسبی پیشنهاد دهید. البته برای طوفان فکری روش‌های دیگری هم وجود دارد، مثلاً شما می‌توانید انتخاب اسم برند را‌ از روی چند دسته‌بندی‌های انجام دهید. این سه عامل تمام اهداف ثبت برند شرکت شما را به تصویر می‌کشند و هر کاری که قصد انجام آن را دارید تحت تأثیر قرار می‌دهند (از جمله انتخاب اسم برند). هنگامی که به هویت بنیادین برندتان پی بردید، نوبت این است که رقبا را تجزیه‌ و تحلیل کرده و بفهمید نقاط اشتراک و تمایز شما نسبت به سایرین چیست؟ تفاوت شما با رقبایتان می‌تواند برای انتخاب اسم برند به دردتان بخورد.

برای مثال کایلی جنر از نمونه سلبریتی‌های خارجی است که برند لوازم آرایشی را پایه‌گذاری کرده است. همچنین لیلا اوتادی از نمونه‌ سلبریتی‌های ایرانی است که اسم خود را بر روی برند عطر و ادکلن انتخاب کرده است. البته ممکن است شما یک سلبریتی باشید که اسم شما برای مخاطبان‌تان آشناست. در این‌صورت انتخاب نام‌خانوادگی دیگر یک اشتباه نیست و اتفاقا کاری هوشمندانه و مفید است. این کار کمک می‌کند تا هزینه‌های مربوط به برندسازی‌تان به‌شدت کاهش یابد. در کشورهای مختلف سلبریتی‌ها برند خودشان را ساخته‌اند.

نام برند باید چه بگوید ؟

امیر در زبان پارسی به معنای کسی که هرگز نمی میرد می‌باشد( اَ + میر که در پارسی دری اَ پیشوند منفی کننده ی افعال بوده همانند نام اَنوشیروان که ترکیب اَ (نافی فعل)+ نوش (به معنی مرگ)+ روان می باشد به معنی فردی که افکار و روان او هرگز از بین نمی رود). همچنین امیر صفت پشوتن برادر اسفندیار در شاهنامه است که هرگز نمی میرد. این نام پارسی جهت خطاب سران جنگ آور ایران باستان نیز مورد استفاده قرار می گرفته است. امیر در عربی به معنای شاه، رئیس، مدیر، رهبر، مرشد، سرور و برتر والقاب سر نام می‌باشد.

نام برند بنیان‌گذار نام مؤسس

جهت ثبت شرکتهای تعاونی ابتدا باید نام پیشنهادی از مراجع وزارت تعاون طی نامه ای درخواست گردد. واژه هایی که فرهنگستان زبان و ادب فارسی وضع معادل فارسی را برای آنها ضروری نمی داند و نیز کلماتی که هنوز واژه فارسی معادل آنها از سوی فرهنگستان به تصویب نرسیده است از شمول قانون ” ممنوعیت به کارگیری اسامی ، عناوین و اصطلاحات بیگانه ” مستثنی هستند. همانطور که در موارد فوق الذکر هم به آن اشاره نمودیم به هر علامتی اعم از اسم، رنگ، حرف، شکل، رقم، حرف که سبب متفاوت شدن کالا و خدمات تولید شده توسط یک شرکت و یا تولیدکننده دیگر می شود برند گفته می شود. با مشاهده یک برند و نام آن در سال های آینده باید تمام ویژگی های خاص آن محصول برای افراد نمایان شود و با شهرت آن بتوان به محصول پی برد .

خیر، ثبت برند یا نام تجاری می تواند به فارسی باشد و یا به لاتین و یا به هر دو شکل انجام شود، ولی متقاضیانی که می خواهند علامت یا نام تجاری را به صورت لاتین نیز ثبت کنند، الزاماَ باید کارت بازرگانی داشته باشند . سلام،من اسم پسر اولم ثبت شرکت آریامهر گذاشتم، دومی رو نیک پندار، اگر پسرای دیگه ای هم داشته باشم، کوروش،هخامنش، کیانوش، بزرگمهر ،به آفرید، مه آفرید،…. با توجه به نوع شرکت استفاده از اسامی ترکیبی، اسم مناطق شهری یا اسم مشاهیر و … به شما پیشنهاد می شود.

در مورد اسم آراد من ندیدم صحبت شده باشه لطفا نظرتونو بگید. بعضی از دوستان واقعا نظرات و پیشنهادات خوب و قشنگی داشتن… فک کنم فامیلی هایی که با آ شروع بشه خوب به اسمت بخوره مثل آرمانی آیینی آسوده آزاد منش آزادمهر و …

تایید نام یک شرکت توسط اداره کل شرکت­ها انجام می­شود و تایید موسسات صنعتی توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور انجام می­شود. پروسه ثبت نام یک شرکت و ساخت اسم شرکت به صورت اینترنتی انجام می­شود در نتیجه شما می­توانید به صورت اینترنتی از طریق سازمان ثبت شرکت­ها نام شرکت خود را ثبت و پیگیر ثبت نام شرکت باشید. نکته مهم این است که ساخت اسم شرکت با ساخت برند دو پروسه مختلف هستند؛ در واقع می‌توان گفت برندسازی فرایندی است که بعد از انتخاب اسم شرکت آغاز می‌شود تا نام ساخته شده را در ذهن مخاطبان ماندگار کند.