آموزش

این قسمت بعد از تایید نام باز می‌شود و باید فایل آن را ذخیره کنید. تا هر زمان که تمایل داشته باشید میتوانید آدرس منزل رو به عنوان آدرس شرکت معرفی کنید، اما در نظر داشته باشید که برای منزلی که معرفی میکنید ثبت شرکت مالیات بر اجاره تعلق میگیره. منظور از فیلد اولویت نام، مشخص کردن اولویت نام‌ها براساس ترتیب پیشنهادی اسامی است که از یک تا پنج می‌باشد. در این فیلد باید نوع تابعیت امضاء کننده دفتر را انتخاب کنید.

  • با ثبت نام کلیهشرایط استفاده از سایت کتاب اولقبول می کنم.
  • پس از کلیک بر روی گزینه پذیرش تأسیس باید فرم آن را با دقت کامل تکمیل کنید.
  • از نظر معنای لغوی شرکت به معنای شریک شدن و همدست شدن در کاری می باشد و دهخدا شرکت را شریک شدن , انبار گشتن و مشارکت اتحادی چند نفر برای غرض و یا نفعی خاص معنا کرده است.
  • همانطور که پدر و مادر در تعیین نام فرزندشان حساسیت زیادی دارند، صاحبان و شرکای یک شرکت نیز باید در انتخاب نام شرکت بسیار فکر شده عمل نمایند.

این صفحه دارای دو قسمت «اختیارنامه شعبه» و «متن اختیارنامه شعبه» می باشد. اساسنامه و شرکتنامه پیش فرضهایی دارند که باید آنها را پر کنید و سپس تصویر برابر اصل شده آنها را در سایت بارگذاری نمایید . در آخر پس از تایید اطلاعات باید اساسنامه و شرکتنامه را در سایت بارگذاری کنید.

1-استفاده از حمایت های مربوطه منوط به استعلام دستگاه اجرا کننده حمایت از دبیرخانه کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان و نظارت براجرا و تأیید از سوی این دبیرخانه می باشد. 2- درصورت تخلف و استفاده غیرمجاز از تسهیلات استفاده نکردن درراستای تولید فناوری مطابق مجازات های ماده eleven قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان برخوردار خواهد شد . 3-در نظر داشته باشید به شرکتهای تأیید شده مجوز و یا گواهی خاصی اعطا نمی شود. گام بعدی مشخص کردن سمت و نام شرکا و سهام هر یک از آنهاست . شرکت از اجتماع 2 یا چند نفر شریک یا سهامدار و یا موسس با اهداف مشترک (معمولا تجاری) تشکیل می شود که بر اساس نوع آن اعضا یا شرکا سود حاصله را بین خود طبق اساسنامه تقسیم می کنند. در این مرحله با کلیک بر روی گزینه «دریافت متن اساسنامه» فرمی برای شما نمایش داده می‌شود که بر اساس اطلاعات درج شده در قسمت‌های قبلی، پرشده است.

فرایند تغییرات شرکت ها توسط کاربر

در حقیقت اشاعه اموال شرکت از محوری ترین و اساسی ترین تعاریف شرکت های مدنی خاص می باشد. شرکت های مدنی عام، شرکت هایی هستند که با توجه به نوع قراردادهای منعقد شده، شرکا از سرمایه و کار خود برای پیشبرد اهداف شرکت استفاده می کنند، تا به سودی مشترک برسند. لازم به ذکر است،که طبق ماده (۱۹۷ق.ت) باید خلاصه شرکت نامه ومنضمات آن ظرف ماه اول از ثبت انتشار یابد. همچنین اگر نمی خواهید درگیر این موارد و رفت و برگشت های متعدد پرونده به اداره باشید می توانید فرآیند ثبت را با کمترین هزینه به تیم خدمات اداری ما بسپارید.

این مورد در ماده ۶ نظام‌نامه قانون تجارت وزارت عدلیه وتبصره آن تصریح شده است. در نهایت اگر در خواست ثبت شما رد شود مدارک به شما عودت داده میشود. مستندات اعلام میگردد تا شما با تکمیل اطلاعات خواسته شده بار دیگر اقدام نمایید.

هزینه ثبت شرکت بصورت دقیق بستگی به مسائلی مانند، میزان سرمایه ثبتی شرکت، کوتاه و یا طولانی بون موضوع فعالیت شرکت، مجوزی بودن یا نبودن موضوع فعالیت شرکت و مسائلی مانند آن دارد. برای مشاهده تعرفه و هزینه ثبت انواع شرکت در تهران و تمام نقاط ایران، مقاله را مطالعه نمایید. از نظر تعداد شرکتهای ثبت شده در ایران، پس از شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص دومین رتبه را داراست. علت این امر حتما بستگی به شرایط و ویژگی های جذابی دارد که این نوع شرکت برای افراد دارد.

بدین منظور، در قسمت اسامی درخواستی،پنج نام را به ترتیب اولویت وارد کنید. 7-ارائه گواهی پرداخت حداقل 35% سرمایه شرکت از بانکی که حساب شرکت در شرف تاسیس در آنجا افتتاح شده است. با توجه به موارد فوق امروزه، بخش کثیری از آحاد جامعه به عناوین مختلف با حقوق ثبت در ارتباط هستند. لیکن، آشنایی با امور ثبتی و احاطه بر آن مستلزم کسب تجربه و علم مربوط به آن است و می طلبد که افراد با قوانین و آیین نامه های مختلف در ارتباط با مسایل ثبتی آشنایی کامل داشته باشند.

آموزش ثبت شرکت

صفحه ای که روبروی شماست مربوط به اشخاص است، اشخاص عبارت از افرادی هستند که در شرکت دارای سمت هستند. اینها به اشخاص حقیقی و حقوقی تقسیم می‌شوند، در صورتی که شخص حقوقی مد نظر است باید مشخصات کامل خود را وارد نمایند ودر صورتی که شخص حقوقی مد نظر باشد گزینه تابعیت و کد ملی ظاهر میشود که هر سه را پر میکنند. در این صفحه شما با کادری مواجه میشوید که در آن به موضوع فعالیت شرکت اشاره دارد. در این جا لازم است شما در مورد نوع فعالیت شرکت، محدود و یا نامحدود بودن مدت فعالیت آن را انتخاب کنید. استفاده از عبارت (سهامی عام) بعد از اسم پیشنهادی برای شرکت‌های سهامی عام و استفاده از عبارت (سهامی خاص) برای شرکت‌های سهامی خاص. عدم اعمال این عبارات بعد از نام شرکت، مسئولیت شرکا را در مقابل طلبکاران تضامنی خواهد ساخت.

مرحله‌ی سوم: انتخاب نام مناسب برای شرکت

و اما اگر کاربر قصد حذف سهام و یا سرمایه خود را داشته باشد ،پس از کلیک بر روی علامت و فعال شدن دکمه “حذف” ، می تواند با استفاده از این کلید،سهام /سرمایه مورد نظر خود را حذف کند. پس از ورود کلیه اطلاعت مربوط به سهام /سرمایه ، با استفاده از کلید گام بعدی اطلاعات ثبت تغییرات شرکت به طور خود کار ذخیره شده و به مرحله بعد وارد خواهید شد. بسیاری از اشخاص تصور می‌کنند با انجام مراحل اداری ثبتی و آگهی شدن شرکت، امور ثبتی و حقوقی آن‌ها به پایان رسیده است. در حالی که انجام برخی کارهای پس از ثبت الزامی‌ست و باید به آن‌ها توجه کنید.

اطلاعاتی از نحوه انجام ثبت شرکت

مجمع عمومی موسس با حضور شرکایی که حداقل نصف سرمایه شرکت را تعهد نموده باشند، قابل تشکیل است. مجمع عمومی موسس تصویب گزارش موسسان، تصویب ارزیابی‌های انجام شده در خصوص آورده های غیرنقدی، تصویب امتیازات خاص و تصویب اساسنامه را برعهده دارد. شرکت سهامی عام برای جلب سرمایه‌های خرد جهت انجام امور مهم و پر هزینه تشکیل می‌شوند، برای تحقق این هدف بدیهی است شرکت سهامی عام باید به نحوی تشکیل شود که امکان گردآوری تعداد قابل ملاحظه‌ای از شرکا فراهم شود. مراحل ثبت شرکت‌ها با توجه به نوع آن متفاوت است و با توجه به نوع شرکت قانون مراحل مختلفی را درنظر گرفته است. در نتیجه ابتدا باید گفت از نظر قانون ثبت هریک از شرکت‌ها چه مراحلی را دارد.

بعد از تکمیل کرد این بخش باید منتظر بمونید تا نام های شما تایید بشوند و بعد از تایید شدن نام ها بالا مراحل بعدی رو تکمیل کنید تایید نام حدودا 2 روز طول می کشد باید صبر کنید و منتظر بمونید. اگه نام های پیشنهادی رد شدن مجدد میتونید نام پیشنهادی رو اعلام کنید این بخش هیچ ثبت برند محدودیتی و هزینه ای ندارد. در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وب‌سایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. این حالت زمانی رخ می‌دهد که مدارک شما دارای نقص باشد؛ اما این نقص‌ها قابل برطرف شدن باشند.

پیش از اینکه به بیان مراحل ثبت شرکت سهامی خاص بپردازیم، باید بدانیم تا برای ثبت شرکت سهامی خاص به چه مدارکی نیاز داریم. پیشنهاد می کنیم تا تمامی این مدارک را به طور دقیق آماده و نموده و در صورتی که برای تهیه هر یک از آنها نیاز به مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید. برای ثبت کردن شرکت ها و یا کمپانی های مختلف، باید مراحل گوناگونی طی شود. بعد از انجام دادن مقدمات کار، باید وارد انجام مراحل قانونی ثبت کردن شرکت ها شد. برای این کار، باید تمام مدارک مورد نیاز تهیه و تکمیل شده و در سامانه ثبت موسسات و کمپانی ها، اطلاعات لازم وارد شود. برای ثبت کردن شرکت، نیاز به چاپ آگهی در یکی از روزنامه های کثیر الانتشار کشور نیز می باشد.